Ogłoszenia Poznań na Brajczewski.pl > Dom i Ogród > Sprzęt AGD > Wideodomofon

Archiwalne: Wideodomofon

15.04.2021


NOWOCZESNY DOMOFON JEDNORODZINNY Wi-Fi BEZSŁUCHAWKOWY WRAZ Z CZYTNIKIEM PASTYLEK I KART ORAZ MOŻLIWOŚCIĄ STEROWANIA BRAMY
Zestaw posiada kolorowy, ultra płaski monitor bezsłuchawkowy LCD 7˝ z dotykowym panelem i podświetlanymi przyciskami. Dzięki regulacji jego głównych parametrów (głośności dzwonka i rozmowy oraz jasności i koloru obrazu) możemy dopasować urządzenie do własnych potrzeb.

Atutem jest dodatkowa opcja służąca do sterowania bramy, a także czytnik kart MicroSD (do 32 Gb, brak w zestawie), który pozwala na nagrywanie filmów i obrazów. Monitor może też pełnić funkcję odtwarzacza muzyki.

Posiada również wbudowane WiFi - po skonfigurowaniu z domowym internetem możemy obsługiwać urządzenie zdalnie. Aplikacja powiadomi o osobie nas odwiedzającej, umożliwia: rozmowę, przekazanie obrazu, nagranie wideo, zrobienie zdjęcia, otwarcie elektrozaczepu i bramy.

Funkcja automatycznej sekretarki, tzn. po ustawieniu nagrywania wideo po wywołaniu i braku obecności domownika, dzwoniący usłyszy aby po sygnale zostawić wiadomość.

Wykrywanie ruchu i automatyczne nagrywanie wideo lub wykonanie zdjęcia (w przypadku rozbudowy o dodatkowe kamery, funkcja ta działa tylko na jednej z kamer).

Zestaw można rozbudować o dodatkowy panel zewnętrzny z kamerą, 2 kamery monitorujące CCTV oraz o max. 5 monitorów, co daje możliwość komunikacji wewnętrznej (interkom) pomiędzy monitorami oraz obsługę wejścia z różnych miejsc w domu.

Panel zewnętrzny z kamerą CMOS posiada doświetlenie diodami IR, które umożliwiają wizję w nocy.

Panel ma wbudowany czytnik zbliżeniowy RFID, który umożliwia otwieranie elektrozaczepu za pomocą breloka zbliżeniowego (w zestawie 2 breloki).

Panel zewnętrzny przeznaczony jest do montażu natynkowego, do kompletu dołączono wspornik umożliwiający zamontowanie kamery pod kątem.

Specyfikacja panelu zewnętrznego:
kamera kolorowa 1/3" CMOS
wbudowany czytnik RFiD: dostęp za pomocą kart i breloków zbliżeniowych (np. otwieranie elektrozaczepu)
standard kart/breloków zbliżeniowych: 13,56 MHz Mifare
zasięg odczytu: ≤3 cm
podświetlana klawiatura (lekkie podświetlenie - tryb czuwania, mocniejsze - użytkowanie)
możliwy dostęp: za pomocą karty, kart lub kodu PIN, karty + kodu PIN
pojemność: 200 kart/breloków, 200 kodów PIN (przypisanych do kart/breloków), 1 hasło dostępu (6-cyfrowe), 1 hasło master (6-cyfrowe).
dodatkowe oświetlenie kasety diodami IR umożliwia widzenie w nocy
montaż natynkowy
wymiary kasety zewn. (wys. x szer. x gł.): 133 x 48 x 19 mm
stopień ochrony: IP65
rozdzielczość pozioma: 960P
kąt widzenia: 60 st. (pion), 120 st. (poziom)
czas zwolnienia elektrozaczepu: ≤2 s
temperatura pracy: -40 st. C ... +50 st. C
napięcie nominalne - wejście: 12VDC (+/- 15V)
pobór prądu: ≤30 mA (tryb czuwania), ≤ 70 mA (tryb pracy)

999 zł