Ogłoszenia Poznań na Brajczewski.pl > Dom i Ogród > Ogród > Wertykulator aerator elektryczny

Archiwalne: Wertykulator aerator elektryczny

07.03.2021


Model urządzenia HECHT

Moc silnika 1500 W

Napięcie robocze 230 V

Typ wałka łożyskowany

Rodzaj wałków wymienne wertykulacja/aeracja

Szerokość robocza 32 cm

Głębokość pracy +4 do -12 mm

Regulacja głębokości 6 stopniowa centralna

Pojemność kosza 35 litrów

Waga urządzenia 9,2 kg.

Zaprojektowany dla powierzchni do 800 m²

Obroty robocze 2984 obr/min

Producent HECHT Czechy


Wertykulator Aerator do trawy HECHT to wydajne urządzenie,o mocy 1500 W i szerokości 32cm. Pojemność kosza wertykulatora elektrycznego HECHT wynosi 35 litrów, a zalecana powierzchnia do 800 m2.

WERTYKULATOR AERATOR ELEKTRYCZNY DO TRAWY HECHT 3w1 / 32 cm

Hecht 3w1 to wertykulator i aerator elektryczny w jednym! Posiada dwa wymienne wałki robocze do napowietrzania i nacinania trawnika. Będzie idealny do trawników o powierzchni do 800 m2.

Trzy funkcje tego znakomitego urządzenia pozwalają na kompleksową pielęgnację. Z pomocą wałka aeratora napowietrzymy glebę pod trawnikiem, dzięki czemu dotrze do niej powietrze i składniki odżywcze z nawozu.

Jeśli chcemy przeprowadzić zabieg wertykulacji wystarczy wymienić wałek na ten z nożami, które ponacinają glebę usuwając z trawnika warstwę martwych szczątek (tzw. filc). W ten sposób szybko zregenerujemy nasz trawnik, który odzyska swoją sprężystość i poprawi kondycję.

zestawie znajduje się również:

Wertykulator - aerator

Kosz o pojemności 35 litrów

Wałek do wertykulacji

Wałek do aeracji

Elementy montażowe

Śruby montażowe

Instrukcja w języku polskim

WERSJA Z PŁYNNĄ REGULACJĄ GŁĘBOKOŚCI ROBOCZEJ WYPOSAŻONA W KOSZ DO ZBIERANIA RESZTEK TRAWY

RENOMOWANEJ CZESKIEJ FIRMY HECHT

Chcesz mieć bujną i gęstą trawę bez chwastów? Aerator Hecht 3 in 1 to urządzenie w sam raz dla Twojego podwórka. Po zimie nie wygląda ono najlepiej i wskazane jest przeprowadzenie zabiegu aeracji bądź wertykulacji. Aerator Hecht 2 in 1 ma na celu usunięcie warstwy przypominającej filc oraz napowietrzenie darni. W warstwie filcu mogą rozwijać się grzyby i bakterie chorobotwórcze. Usunięcie filcu ułatwi przenikanie tlenu, światła, składników pokarmowych oraz wody do korzeni traw. Dzięki temu zwiększy się skuteczność podlewania i nawożenia trawnika. Sąsiedzi z pewnością pozazdroszczą nam tak pięknego zielonego "dywanu". Wielofunkcyjne urządzenie jakim jest aerator Hecht 2 in 1 wyposażone jest w dwa wałki. Można więc za jego pomocą kompleksowo odświeżyć trawnik.

W zestawie znajdują się dwa wymienne wałki.

- Z grubymi ostrzami - wertykulator - służy do nacinania chwastów, wybierania mchu oraz napowietrzania gleby.

- Z drucikami - aerator - grabienie trawy , zbieranie liści, delikatne napowietrzanie gleby. Wydajny silnik o mocy 1500 W i optymalnym momencie obrotowym z łatwością radzi sobie z każdym rodzajem trawnika. Urządzenie posiada 4 stopniową regulację głębokości pracy w zakresie od +4 do -12 mm. Wertykulator posiada centralną regulacja wysokości, dzięki czemu możemy ustawić poziom roboczy z bardzo dużą dokładnością dostosowując go do konkretnego trawnika.

Aby mieć piękny trawnik nie wystarczy tylko regularne kosić. Aby polepszyć dostęp powietrza, wody oraz składników mineralnych do korzeni trawy używa się wertykolatorów. Urządzenia te wyposażone są w noże przecinające korzenie trawy powodując ich lepsze ukorzenianie. Noże skutecznie usuwają również mech i porosty.

550 zł