Ogłoszenia Poznań na Brajczewski.pl > Usługi i Firmy > Usługi zdrowotne > Technologia Plexr w okulistyce

technologia-plexr-w-okulistyce

Technologia Plexr w okulistyce

Gliwice 44-100, ul. Piwna 17c 16.08.2017


Zachęcamy do odwiedzin w naszej poradni okulistycznej OKO PLUS, gdzie będą Państwo mogli wykonać standardowe badanie wzroku, skonsultować swoje problemy z lekarzem, który wybierze odpowiednie metody leczenia i przeprowadzi Państwa przez cały proces terapii (w przypadku problemów przejściowych) lub też będzie służyć swoją pomocą w cyklicznych wizytach tych pacjentów, którzy posiadają stałe wady wzroku. Oprócz zwykłych badań wzroku, doboru okularów, czy leczenia urazów w obrębie oczu, nasza poradnia oferuje również innowacyjne zabiegi Plexr.

Czym jest technologia Plexr?
Mimo że nazwa Plexr może wydać się tajemnicza, a przez to pacjenci mogą podchodzić do niej niepewnie, technologia ta jest poparta badaniami oraz doświadczeniem lekarzy, a przy tym stanowi bezpieczną, nieinwazyjną i szybką formę leczenia problemów z oczami. Polega ona na produkowaniu tak zwanej mikrowiązki plazmy, która oddziałuje na ciało pacjenta, wytwarzając łuk elektryczny o niskim natężeniu. W przeciwieństwie do skalpela, ta metoda nie powoduje na ciele pacjenta blizn, a po jej zastosowaniu problemy często znikają natychmiast, z kolei efekt może utrzymywać się bardzo długo.

 Zastosowanie technologii Plexr
Technologię Plexr wykorzystuje się często w medycynie estetycznej, na przykład do liftingu. Ma ona jednak powiązania z okulistyką, ponieważ Plexr świetnie nadaje się do leczenia opadających powiek, a te nie są już jedynie problemem natury estetycznej, ale także zdrowotnej. Plexr pozwala również na pracę na gałce ocznej w taki sposób, by nie uszkodzić jej delikatnej struktury. Innym zastosowaniem tej technologii jest usuwanie wiotkości powiek.
W celu konsultacji, zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy szybką odpowiedź i profesjonalną obsługę.

Więcej o metodzie: plexr.

Zapytaj!

Okoplus s.c.

32 706 10 35