Ogłoszenia Poznań na Brajczewski.pl > Praca > Produkcja > Specjalista ds. bezpieczeństwa i jakości wyrobów m

Archiwalne: Specjalista ds. bezpieczeństwa i jakości wyrobów m

18.10.2021

Oferta:
- umowa o pracę,
- praca hybrydowa z elastycznym startem (godz. 6:00-9:00)
- prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie,
- szkolenia i możliwość rozwoju.

Obowiązki:
- podejmowanie kluczowych decyzji w aspekcie raportowania zdarzeń niepożądanych do jednostek państwowych oraz kontakt z nimi,
- rozpatrywanie reklamacji na podstawie analizy danych w określonych ramach czasowych,
- definiowanie przyczyn źródłowych pojawiających się problemów,
- współpraca z innymi działami i jednostkami sprzedażowo-serwisowymi na całym świecie;
- tworzenie raportów i statystyk.

Wymagania:
- znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym – warunek konieczny,
- wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów - wymagana dostępność w wymiarze całego etatu (preferowani absolwenci kierunków inżynieria biomedyczna, zarządzanie i inżynieria produkcji, zarządzanie jakością, biotechnologia, inżynieria chemiczna, technologia chemiczna),
- dobra znajomość programu MS Office, w szczególności programu Excel.