Ogłoszenia Poznań na Brajczewski.pl > Praca > Praca za granicą > Ścinka papryki w Holandii, ekstra dodatki

Archiwalne: Ścinka papryki w Holandii, ekstra dodatki

26.08.2021

Szukasz pracy za granicą z dużą ilością godzin?
Pilnie poszukujemy pracowników na niżej opisane stanowisko.
Praca zaczyna się od 24 sierpnia
Obecnie poszukujemy osób do pracy przy zbiorach papryki
Główne lokacje: Terneuzen, Steenbergen, Westland
Zakres obowiązków:
• ścinka papryki
• sortownia/pakownia papryki
Wymagania:
• zmotywowanie do pracy
• pracodawca nie wymaga doświadczenia ani znajomości języka obcego
• mile widziane prawo jazdy ( możesz korzystania z auta firmowego dla celów prywatnych )
Warunki:
• extra płatne nadgodziny/ bonusy
• dużo godzin pracy
• legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich
• zwrot kosztów dojazdu do pracy w Holandii!
Co oferujemy:
• dłuższą współpracę
• zakwaterowanie, dojazd do pracy, a także ubezpieczenie
• opiekę polskojęzycznego koordynatora
Zainteresowała Cię ta oferta? Zadzwoń!
Dominika tel: ☎ +48 570 901 033 mail: job@klaverteam.com
Izabela tel: ☎ +48 731 901 913 mail: job2@klaverteam.com
Kamila tel: ☎ +48 570 901 414 mail: work@klaverteam.com
lub wyślij sms z dopiskiem PAPRYKA- oddzwonię do Ciebie.
Klaver Sp. z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa (KRAZ 18450)