Ogłoszenia Poznań na Brajczewski.pl > Praca > Produkcja > SAŁATKI obiadowe produkcja, krojenie i pakownie

Archiwalne: SAŁATKI obiadowe produkcja, krojenie i pakownie

15.07.2021

SAŁATKI obiadowe produkcja, krojenie i pakownie warzyw - Holandia !!

Wyjedź z Nami do pracy w Holandii !
Praca bez kwarantanny oraz dodatkowych kosztów związanych z testami !
Legalna pracy w Holandii- pracownik produkcji- koniecznie zadzwoń do nas!
Miejsce pracy: Holandia- Dronten

Szukamy osób zmotywowanych do pracy ! Nie wymagamy znajomości języka obcego !

Zakres obowiązków:
- sortownie i kontrola jakości warzyw
- krojenie świeżych warzyw
- mycie oraz pakownie warzyw
- dbanie o czystość stanowiska pracy
Co pracodawca zaoferuje w zamian za Twoją pracę?
- atrakcyjną stawkę godzinową ( nawet dla osób bez doświadczenia )
- wypłaty w systemie tygodniowym lub z możliwością pobieranie zaliczek
- zakwaterowanie i ubezpieczenie
- umowę na warunkach holenderskich,
- na miejscu opiekę polskiego koordynatora
Pomożemy Ci w organizację transportu komfortowymi busami, które zabiorą Cię z każdego miejsca w Polsce pod same drzwi biura w Holandii

Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta? Zadzwoń do Nas !
Kamila tel: ☎ +48 570 901 414
mail: work@klaverteam.com
Magda: tel.: +48 577 901 944
rekrutacja@klaverteam.com
Zapraszam również do kontaktu na Skype, WhatsApp !!
Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00 !
Klaver Sp. z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa (KRAZ 18450 )