Ogłoszenia Poznań na Brajczewski.pl > Praca > Pozostałe oferty > Praca dodatkowa dla każdego

Archiwalne: Praca dodatkowa dla każdego

14.08.2018


Cześć!

Szukasz pomysłu jak PROSTO dorobić sobie od kilkunastu do kilkuset złotych miesięcznie bez wychodzenia z domu? To dobrze trafiłeś! Czytaj dalej!

Mam do zlecenia różne bardzo proste prace przy komputerze - będzie potrzebna PODSTAWOWA znajomość internetu i pakietu office - nawet moje dziecko by sobie poradziło! Ważny jest tylko Twój czas, który zechcesz poświęcić tej dodatkowej pracy.

*Nie ma narzuconych godzin pracy - nie obchodzi mnie kiedy wykonasz zadanie, interesują mnie tylko efekty Twojej pracy

* Praca w 100 % zdalna, bez spotkań kontrolnych w siedzibie, szkoleń itp.

*Robota jest DZIECINNIE prosta, KAŻDY sobie poradzi, w zależności od tego ile poświecisz czasu tyle zarobisz

* TO NIE SĄ MLM-y i inne tego typu cudawianki:

- NIE musisz do niczego przekonywać żadnych znajomych

- NIE oczekuję wkładu własnego

- NIC NIKOMU NIE sprzedajesz!

Jedyne co będzie Ci potrzebne to komputer, internet, pakiet office - nawet ten darmowy i oczywiście chęć do pracy oraz wolny czas - im więcej tym lepiej!


Jak wspomniałem na początku mam do wykonania proste prace online, na których można sobie dorobić od kilku - kilkunastu do maksymalnie kilkuset złotych miesięcznie, to nie jest robota na pełen etat i wszystkie osoby, które oczekiwałyby wysokiego wynagrodzenia per godzina muszę rozczarować, póki co nie szukam specjalisty znającego 3 języki tylko pomocnika do najprostszych zadań, który chce poświęcić tę parę godzin tygodniowo i dorobić parę złotych...


Informacje o chęci proszę uzupełnić również o jakieś słowo czy masz doświadczenie w e-commers, pisaniu tekstów i ogólnie wszystkim co związane z biznesem online. Zgłoszenia proszę podsyłać na: krwskm121@wp.pl

1 zł