Ogłoszenia Poznań na Brajczewski.pl > Usługi i Firmy > Pozostałe usługi > Piękne świeże kwiaty, bukiety okolicznościowe, ślubne - Kwiaciarnia De florist

piekne-swieze-kwiaty-bukiety-okolicznosciowe-slubne-kwiaciarnia-de-florist

Piękne świeże kwiaty, bukiety okolicznościowe, ślubne - Kwiaciarnia De florist

Warszawa 01-248, Ul. Jana Kazimierza 64a/470 22.01.2018


Zdążyliśmy się przyzwyczaić, że w kwiaciarni kupujemy kwiaty cięte o doniczkowe, zamawiamy lub wybieramy gotowe bukiety okolicznościowe i wiązanki. Tymczasem na konkurencyjnym rynku asortyment usług florystycznych stał się tak szeroki, że trudno już traktować nowoczesne pracownie florystyczne jak sklepiki z kwiatami, czym można uznać, ze jest tradycyjna kwiaciarnia. Warszawa to rynek, który jest doskonałym przykładem rozwoju tego typu usług.

Wiele firm rozumie znaczenie dekoracji ze świeżych kwiatów dlatego zleca zarówno bieżącą obsługę jak i dekoracje podczas ważnych wydarzeń czy uroczystości. Efektowne aranżacje kwiatowe w reprezentacyjnych pomieszczeniach, na przykład na recepcji podnoszą prestiż firmy i są oznaką najwyższego szacunku do jej klientów oraz partnerów biznesowych. Pracownia florystyczna to także doskonały wybór do pomocy w stałej aranżacji biur z pomocą kwiatów doniczkowych.

Więcej: http://deflorist.pl.