Ogłoszenia Poznań na Brajczewski.pl > Dom i Ogród > Ogrzewanie > Nagrzewnica gazowa 25 kW

Archiwalne: Nagrzewnica gazowa 25 kW

08.02.2021


Nagrzewnica marki Kraft&Dele  o mocy 25 KW na gaz propan-butan(LPG). Nagrzewnica posiada wbudowany termostat z regulacją temperatury i cyfrowy wyświetlacz, dzięki któremu można łatwo ustawić zamierzoną temperaturę otoczenia. Nagrzewnica działa automatycznie, w zależności od ustawienia temperatury.

Nagrzewnice Polskiej marki Kraft&Dele to jedne z najlepszych urządzeń na rynku w swoim segmencie cenowym. Ich wysoką wydajność przy maksymalnej oszczędności paliwa(gazu) zapewnia specjalnie zaprojektowana komora spalania.

Urządzenia te znajdują szerokie zastosowanie w budownictwie, w magazynach, w hodowli zwierząt, domach, domkach letniskowych oraz wszędzie tam, gdzie zapewniona jest prawidłowa wentylacja.

Jest to bezpieczne i trwałe, proste w obsłudze urządzenie. Wystarczy podłączyć butlę z gazem i dmuchawa jest gotowa do użycia.

Urządzenie zasilane gazem propan-butan wytwarza czyste i ciepłe powietrze. Proces spalania zachodzi w otwartej komorze spalania, powietrze zasysane przez wentylator jest ocieplane a następnie wydmuchiwane z nagrzewnicy. Nie wymaga ona komina, należy jedynie zapewnić dopływ powietrza, aby umożliwić prawidłowe spalanie.

PARAMETRY TECHNICZNE PRODUKTU

Typ: nagrzewnica gazowa

Moc: 25 kW

Ciśnienie gazu zasilającego: 0,7 bar

Zasilanie: 230V, 50Hz

Maks. zużycie gazu: 1,09 kg/h

Wydatek ciepłego powietrza: 320 m³/h

Wymiary: 390 x 230 x 310 mm

Waga: 5,1 kg

550 zł