Ogłoszenia Poznań na Brajczewski.pl > Elektronika > Sprzęt DVD > Monitoring zestaw 4kamer obrotowych wifi 3mpx ptz

Archiwalne: Monitoring zestaw 4kamer obrotowych wifi 3mpx ptz

30.12.2020


Przedmiotem oferty jest kompletny zestaw monitoringu IP WiFi z kamerami obrotowymi w rozdzielczości 3Mpx 2048x1536p. Zestaw został oparty o podzespoły jednego z najlepszych światowych producentów kamer - DVS Digital Video System i jest przeznaczony do samodzielnego montażu.

Zobacz krystalicznie czysty obraz w rozdzielczości dwukrotnie wyższej od standardu 2Mpx Full HD. Doświadcz naturalnie żywych kolorów i delektuj się najwyższą jakością monitoringu wizyjnego. Rozdzielczość 3Mpx 2048x1536p otwiera zupełnie nowe możliwości w zakresie skutecznego monitoringu mieszkania, domu, biura, firmy, sklepu, magazynu itp. Dzięki naszemu zestawowi bez problemu rozpoznasz twarze osób, rozczytasz tablice rejestracyjne pojazdów a także zidentyfikujesz potencjalnie niebezpieczne sytuacje. Już dziś przekonaj się jak wielką przewagę daje Ci monitoring IP WiFi 3Mpx 2048x1536p.

Sprawdzone i niezwykle wydajne komponenty zestawu gwarantują stabilną pracę a także niespotykaną w swojej klasie jakość obrazu. Wysoka czułość kamer, szeroki zakres dynamiki, funkcje kompensacji pierwszego planu i tła przekładają się na bardzo wyraźny obraz i wysoki poziom szczegółowości w każdych warunkach.

Dlaczego ten zestaw?

Otrzymujesz profesjonalny zestaw IP WiFi, w którym obraz jest czysty i ostry, w przeciwieństwie do zestawów analogowych o podobnej rozdzielczości.

Masz możliwość podłączenia kamer przewodowo, lub przy wykorzystaniu sieci WiFi - to Ty decydujesz co jest dla Ciebie najlepsze.

Kamery 3Mpx mają bardzo wysoka rozdzielczość obrazu, dzięki czemu możesz dostrzec takie szczegóły jak twarze nawet przy nagrywaniu z większej odległości

Rejestrator nagrywa obraz z kamer w pełnej rozdzielczości 3Mpx 2048x1536p., co oznacza , że otrzymujesz 2x wyraźniejszy obraz w porównaniu do rozdzielczości 2Mpx Full HD 1920x1080.

Kamery mogą pracować na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń dzięki klasie odporności IP67 - kamery są odporne na wszystkie czynniki atmosferyczne takie jak: niska / wysoka temperatura, śnieg, lód, deszcz, bezpośrednie nasłonecznienie itp.

Kamery 3Mpx mają doświetlacz IR do 40 metrów oraz kąt widzenia aż 83° dzięki temu zobaczysz dużo więcej również w całkowitych ciemnościach!

zakres obrotu kamery: 350° (poziom), 90° (pion) co zapewni pełny monitornig 360° w każdym rogu domu.

Będziesz mieć lokalny i zdalny dostęp do kamer - bezpośrednio poprzez podłączenie do monitora lub poprzez sieć internet - również przy dynamicznym adresie IP z wykorzystaniem darmowej aplikacji HQ-Connect zaopatrzoną w technologię P2P.
Harmonogram nagrań
Zyskaj pełną kontrolę nad nagraniami przechowywanymi na dysku twardym rejestratora. Wybierz spośród sześciu rodzajów zdarzeńwyzwalających nagrywanie (ciągłe, zdarzenie, detekcja ruchu, alarm, ruch i alarm, ruch lub alarm) i swobodnie wybieraj interesujące Cię materiały. Wybieraj dni i godziny nagrywania, dodawaj święta i wyjątki by zaoszczędzić swój cenny czas oraz miejsce na dysku twardym.

Detekcja ruchu
Jednym kliknięciem myszki ustaw zaawansowaną analizę ruchu i otrzymuj precyzyjne informacje (wraz ze zdjęciem) o naruszeniu strefy bezpośrednio na swój telefon komórkowy z zainstalowaną aplikacją HQ Connect. Wybierz na ekranie miejsce gdzie opcja detekcji ruchu ma być aktywna i ustaw jej czułość, aby zawsze otrzymać tylko te informacje, które są dla Ciebie najważniejsze.

2200 zł