Ogłoszenia Poznań na Brajczewski.pl > Dom i Ogród > Ogród > Lampa uliczna solarna z czujnikiem ruchu

Archiwalne: Lampa uliczna solarna z czujnikiem ruchu

29.11.2020


LAMPA uliczna LED latarnia SOLARNA 250W + MONTAŻ
LAMPA ULICZNA SOLARNA LED 250 W Z PANELEM SOLARNYM, WYPOSAŻONA W CZUJNIK ZMIERZCHU
Innowacyjna technologia solarna to nie tylko ekologia ale także oszczędność dla Twojego portfela. DZIĘKI LAMPIE SOLARNEJ - NIE ZAPŁACISZ NIC ZA EKSPLOATACJE LAMPY!
Nie musisz martwić się o brak podłączenia na zewnątrz, dzięki niezawodnemu akumulatorowi litowo-jonowemu lampa na pełnym naładowaniu świeci aż 3 noce, oczywiście niemożliwym jest rozładowanie lampy umieszczonej na zewnątrz ponieważ czas ładowania do czasu działania jest znikomy od 7 -8h niezależnie od tego czy dzień jest słoneczny czy pochmurny.
Solidna, wodoodporna obudowa z wysokiej jakości tworzywa zapewnia ochronę lampie przez cały rok, jest odporna na wszelkie czynniki zewnętrzne w tym deszcz, śnieg czy mróz a to za sprawą nieprzemakalności IP66.
Odporna na wstrząsy, bez obawy możesz umieścić latarnie na wysokości 3-4,7m, kąt oraz moc świecenia zapewniają 120 stopniowy obszar oświetlania powierzchni.Dlatego też ta lampa idealnie sprawdzi się do oświetlenia placów, alejek chodników bądź ogrodów.Inteligentna funkcja czujnika ruchu sprawia, że lampę możemy ustawić w taki tryb aby stale świeciła 30% mocą , a dopiero w momencie wykrycia ruchu osiągała 100% jasność. Nikt ani nic nie przemknie się niezauważone przez Twoją posiadłość.
Konfiguracji jest wiele, kolejną z nich jest ustawienie pełnej mocy na pewien czas, następnie automatyczny powrót do trybu z czujnikiem ruchu, bądź tryb domyślny – nieustannej pracy na pełnej mocy. Lampa sterowana jest za pomocą dołączonego do zestawu pilota bezprzewodowego .

Dane Techniczne:

Moc: 250W
Czujnik zmierzchu: TAK
Czujnik ruchu: TAK
Klasa: IP68
Pojemność akumulatora: 20000mah
Żywotność: 50000h (LED)
Kąt świecenia: 120°
Kolor światła: 6000k (biały zimny)
Temperatura pracy: -30 DO 60°C,
Po pełnym naładowaniu ze światła słonecznego może pracować przez 3 noce, a ładuje się w zaledwie 7-8 godzin.
Kolor: czarny
Wysokość montażu: 3 ~ 6 M
Nie pobiera dodatkowej energii przy starcie: TAK
Uchwyt: długość: 35 cm, średnica: 5 cm

330 zł