Ogłoszenia Poznań na Brajczewski.pl > Dom i Ogród > Materiały budowlane > Lampa uliczna solarna z czujnikiem ruchu

Archiwalne: Lampa uliczna solarna z czujnikiem ruchu

25.11.2020


LAMPA LATARNIA SOLARNA COB ULICZNA Z CZUJNIKIEM RUCHU I ZMIERZCHU 100 LED 50wat
2 TRYBY ŚWIECENIA
+ Kołki montażowe
Dzięki łatwemu i szybkiemu montażowi lampę możemy użyć w miejscach niedoświetlonych bez przeprowadzania instalacji elektrycznej np. elewacji domu, garażu, budynków gospodarczych czy wjazdu na posesję. Bez problemu działa w zimę oraz w dni pochmurne.

ENERGOOSZCZĘDNA I EKOLOGICZNA
Wydajna lampa solarna z aż 100 diodami LED COB z dołączonym panelem słonecznym to niewyczerpane źródło darmowej energii dla Twojego domu.

Zredukuj koszty oświetlenia zewnętrznego, stawiając przy tym na ekologię - brak konieczności wymiany baterii oraz częstej zmiany żarówek. Diody LED COB maja żywotność aż do 35 000 godzin
WYDAJNOŚĆ LAMPY
Duży panel słoneczny szybko ładuje baterię znajdującą się w urządzeniu. W lecie wystarczy zaledwie 6 godzin pełnego naświetlenia aby lampa oddawała światło przez całą noc. W zimie, czas ładowania może się wydłużyć do max. 2 dni
Dlaczego nazwa Chip On Board? Ponieważ chipy umieszczone są bezpośrednio na podłożu płytki drukowanej, które są już w zasadzie gotowe do użycia np. w oprawie oświetlenia.Technologia COB umożliwia wykonanie niezwykle płaskich modułów o szerokim koncie świecenia. Elementy mają ok. 2 mm, a ich gęstość na cm2 to nawet do 70 diod - na niewielkiej powierzchni modułu można uzyskać strumień światła o bardzo dużej gęstości (dla porównania dioda z wyprowadzeniami zawiera 4 diody na cm2 jednego modułu). Dzięki bliskości pojedynczych diod nie są one widoczne jako pojedyncze diody, ale jako jednolity, bardzo mocny strumień światła.
Główne zalety LED COB:
Światło bez efektu pulsacji
Brak efektu wielopunktowej emisji światła
Znikoma awaryjność
Odporność na wahania napięcia i prąd udarowy
Bardzo niski pobór mocy

135 zł