Ogłoszenia Poznań na Brajczewski.pl > Praca > Sprzątanie > Kraków profesjonalne pranie tapicerki

krakow-profesjonalne-pranie-tapicerki

Kraków profesjonalne pranie tapicerki

Kraków 31-126, Czarnowiejska 12 07.11.2017


Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy, której główna działalność to pranie tapicerki. Kraków jest miastem, w którym znajduje się nasza siedziba, a co za tym idzie, większość naszych klientów to właśnie mieszkańcy dawnej stolicy naszego kraju. W swojej ofercie posiadamy nie tylko pranie tapicerki w Krakowie, lecz także szereg innych usług jak na przykład kompleksowe czyszczenie całego pojazdu czy woskowanie i polerowanie karoserii.

Po wizycie w naszym warsztacie Twój samochód będzie lśnił zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Gwarantujemy, że na tapicerce nie pozostanie żadna, nawet najmniejsza plama. Zgrana załoga z wieloletnim doświadczeniem doskonale zna wszystkie zakamarki, w których może gromadzić się bród, i skrupulatnie je czyści. Istnieje wiele zakładów mających w swojej ofercie pranie tapicerki w Krakowie, jednakże to nasza firma robi to najsolidniej i za najbardziej korzystną cenę. O jakości naszych usług może świadczyć ilość stałych klientów, którzy wracają co jakiś czas po to, aby po raz kolejny zlecić nam czyszczenie swojego pojazdu.

Liczba zadowolonych klientów jest naszą najlepszą reklamą, a podczas całej swojej działalności niedane nam było usłyszeć choćby jednego negatywnego komentarza na temat naszej pracy. Wszystkich zmotoryzowanych serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego zakładu i przekonania się na własnej skórze, ile z tego, co tu piszemy, jest prawdą. Gwarantujemy, że nie zawiodą się państwo zarówno jeśli chodzi o jakość naszych usług, jak i o ich cenę.

Więcej: pranie tapicerki Kraków.

Zapytaj!

DywanSzop

600 738 546