Ogłoszenia Poznań na Brajczewski.pl > Praca > Pozostałe oferty > Inwentaryzacja marketu 23.06.-Poznań/Nowe Miasto

Archiwalne: Inwentaryzacja marketu 23.06.-Poznań/Nowe Miasto

10.06.2020

Agencja Pracy dla swojego Klienta poszukuje osób zainteresowanych podjęciem pracy przy inwentaryzacji marketu.

Miejscowość: Poznań

Termin: 23 czerwca- godziny nocne

Zadania:

- liczenie towaru
- raportowanie swojej pracy

Od Kandydatów oczekujemy:

- dyspozycyjności do pracy w określonym terminie,
- doświadczenia przy inwentaryzacjach (marketów spożywczych)
- posiadania aktualnej książeczki Sanepid,
- sprawności fizycznej, podstawowych zdolności manualnych,
- ukończenie 18 roku życia.

Oferujemy:

- umowę zlecenie z ZUS
- możliwość nawiązania stałej współpracy,
- niezbędne przeszkolenie.

Zainteresowane osoby prosimy o składanie CV na adres e-mail: konsultant2@fulljob.pl lub kontakt telefoniczny pod nr 691744602.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"
Oferta pracy tymczasowej.