Ogłoszenia Poznań na Brajczewski.pl > Dom i Ogród > Ogród > Gołębnik solidny wloty przegrody wymiar 200x600

Archiwalne: Gołębnik solidny wloty przegrody wymiar 200x600

03.03.2020


Nowy gołębnik od Producenta 200cm/600cm wysyłka gratis na całą Polskę solidna konstrukcja.

Posiadamy również gołębniki dostępne od ręki. Masz pytania? Skontaktuj się z nami. Wykonamy dla ciebie każdy wymiar.


Wykonany z konstrukcji szkieletowej dzięki czemu jest bardzo stabilny i trwały. Gołębnik po zmontowaniu stoi bez żadnych drgań nic się nie rusza i nic nie chwieje. Podłoga wykonana z deski pióro wpust o grubości 15mm lub z płyty OSB do wyboru przez klienta. Możliwość wykonania ocieplenia za dopłatą. Przy zakupie gołębnika każdy klient otrzymuje dokumenty potrzebne do zgłoszenia + instrukcją jak tego dokonać. Wloty również w zestawie.


Cały materiał na gołębnik jest tak przygotowany że bez problemu mogą rozładować dwie osoby. Konstrukcja popakowana i podpisana deski pakowane w paczki również podpisane. W cenie dajemy pokrycie dachu papa podkładowa w rolce.

Produkujemy gołębniki kilkanaście lat na rynku Polskim i UE!

Do wentylacji i zabezpieczenia: gołębnik posiada ramki z mocnej konstrukcji i mocnej siatki metalowej co zabezpiecza nam wejście innego zwierzaka do środka i wylotu gołębi + zamykana drewniana okiennica. Ramki do wentylacji możemy umieścić w dowolnym miejscu. Przegrody w środku gołębnika z drzwiami. Możliwość zamówienia więcej przegród za dopłatą.

Ilość pomieszczeń w środku: 3 pomieszczenia.

Materiału w zestawie jest dużo więcej desek i konstrukcji opisany jako rezerwa. Możliwe również wykonanie innego wymiaru i wyglądu na zamówienie również dach jedno spadowy lub dwu spadowy bez żadnych dopłat. Dzwoń i pytaj dopasujemy się do każdego klienta.

Aktualna Promocja wysyłka gratis na całą Polskę!

Więcej można zobaczyć na: www.youtube.com/watch?v=Mg-eAgx-BHk&feature=youtu.be


Kontakt:

Producent Domków Letniskowych "ZylajeK"
http://www.domki-zylajek.pl/
tel: 663 757 357

Facebook: www.facebook.com/zylajek
e-mail: info@domki-zylajek.pl

7000 zł