Ogłoszenia Poznań na Brajczewski.pl > Praca > Pozostałe oferty > ELEKTRYK / INSTALATOR SIECI KOMPUTEROWYCH LAN

Archiwalne: ELEKTRYK / INSTALATOR SIECI KOMPUTEROWYCH LAN

23.02.2021

ELEKTRYK / INSTALATOR SIECI KOMPUTEROWYCH LAN

Opis stanowiska:

- Wykonywanie instalacji elektrycznych
- Wykonywanie instalacji niskoprądowych: sieci LAN, systemy
alarmowe

Wymagania:

- Doświadczenie w pracy elektroinstalatorskiej
- Umiejętność obsługi elektronarzędzi
- Mile widziane uprawnienia SEP 1 kV D+E
- Chęć do pracy i zaangażowanie
- Prawo jazdy kat B

Oferujemy :

- umowę o pracę
- Stabilność zatrudnienia
- Szkolenia zewnętrzne
- pracę w doświadczonym oraz dynamicznym zespole,
- możliwość zdobycia doświadczenia w przyszłościowej branży,
zapoznanie się z technologią różnych producentów -
okablowania strukturalnego LAN,
- zakwaterowanie oraz transport podczas wyjazdów służbowych.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie cv na adres mailowy andzelika.wojsa@centrumkariery.eu lub za pośrednictwem portalu .
Zapraszam również do kontaktu telefonicznego 513659148.

Centrum Kariery Sp. z o.o. wpisana do rejestru KRAZ nr 20992