Ogłoszenia Poznań na Brajczewski.pl > Elektronika > Fotografia > CZYSZCZENIE MATRYCY CCD POZNAŃ www.tigerserwis.pl

Archiwalne: CZYSZCZENIE MATRYCY CCD POZNAŃ www.tigerserwis.pl

01.03.2019


CZYSZCZENIE CZUJNIKA OBRAZU. ZNAKOMITA JAKOŚĆ!
Widzisz szare plamki na zdjęciach lub filmach? Nasz serwis oferuje czyszczenie filtra czujnika obrazu CMOS i CCD w cyfrowych lustrzankach, kamerach video i itp.
Jaki jest koszt czyszczenia matrycy? Od 90 do 250 zł.
Koszt czyszczenia czujnika obrazu wyceniany jest indywidualnie w serwisie, zależny jest od wielkości matrycy, stopnia zabrudzenia, rodzaju zabrudzenia, sposobu czyszczenia - jest kilka metod i każda z nich jest stosowana w zależności od tego jakiego rodzaju jest zabrudzenie filtra. Np. zabrudzenia pochodzące od mechanizmów wewnętrznych mogą być najtrudniejsze do usunięcia i wymagać będę wyższego kosztu. Cena zależy w niektórych przypadkach też od tego czy trzeba będzie sprzęt demontować aby dotrzeć do matrycy obrazu.

Jaki jest termin czyszczenia?
Zawsze najkrótszy z możliwych. Czasem to jest tego samego dnia, czasem na następny dzień a czasem kilka dni roboczych. Wpływ na to mają czynniki niezależne od serwisu np. sprzęt dostarczony z nienaładowanym zasilaniem lub bez zasilania, czas oczekiwania definiuje też kolejka klientów.
Aparaty cyfrowe typu "kompakt" lub tzw "hybryda" - taki sprzęt wymaga czasochłonnego demontażu, z tego względu termin dłuższy niż kilka dni.

W szczególnych przypadkach np. konieczności sprowadzenia od zagranicznego producenta specjalistycznego preparatu czyszczącego, termin wydłuży się o czas dostawy. O terminach decyduje również kolejka wcześniej przyjętych zleceń.

Ostrzeżenie!
UWAŻAJ NA SAMODZIELNE CZYSZCZENIE CCD!
Znamy wiele przypadków zniszczenia filtra przetwornika obrazu podczas samodzielnego nieumiejętnego czyszczenia. Jeśli nie jesteś pewny swoich umiejętności, lepiej nie podejmuj się takiej czynności. Zaoszczędzisz na czyszczeniu np. 100 zł , ale wydasz na nową matrycę np. 2000 zł.


KONTAKT INFO
Serwis znajduje się w biurowcu "Domaru" na 5 piętrze [jest winda] Wejście do budynku jest naprzeciwko Okrąglaka.
Parkowanie jest bardzo blisko naszej firmy, na parkingu podziemnym pod Placem Wolności.

Tigerserwis
Ul. 27 Grudnia 17/19, lokal 505 , V piętro
61-737 Poznań
Telefon: +48 516 55 88 78

1 zł